Historicky první členská schůze v Orianadance!

UPOZORNĚNÍ všem rodičům:

Haló haló, napište si do diáře! Dne 29.1.2017 se u nás v Orianadance uskuteční první členská schůze!

od 10 do 12hod pro rodiče dětí, které navštěvují kurzy s označením I. a II.
od 13 do 15hod pro rodiče dětí Profi skupin a vystupujících (III.), a také ženy (Orient II.)

Vaše případné podněty nám pište na info@orianadance.cz, abychom si daná témata mohly dopředu zpracovat. Děkujeme, že jste součástí!
Pro představu budeme řešit: nový systém fakturace, přihlášek a nahlašování na akce, dále také novou právní formu, systém půjčování kostýmů, show a další a další…

Těšíme se na Vás!

Maruška a Petra

Petra Ležáková
Petra je úspěšnou podnikatelkou od svých 19let. Pracovala u Avon Cosmetics, jako Koordinátor, později Supervizor. Díky těmto pozicím se naučila práci s týmem a obsluhu zákazníka. Velkou část podnikatelské kariéry sehrála práce finančního poradce a manažera skupiny. Díky těmto zkušenostem umí bravurně motivovat tým i jednotlivce k vysokým výkonům, exceluje v administrativě a rozumí si s úřady a s celkovou prací a obsluhou PC. Během mateřské dovolené spolu-vytvořila projekt Germanika, která je dnes naprosto samostatnou organizací. Dnes se kromě Germaniky věnuje také nastavení systému a budování značky v Tanečním centru Orianadance, Zlín z. s., a FB projektu Pomáháme Mariánce Vaněčkové, která se stala opravdu srdcovou záležitostí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Novinky z Orianadance na Váš email!
  • Kategorie