CO O NÁS ŘÍKAJÍ

naši klienti a žáci ?

Moc si vážíme zaslaných referencí.

Díky Vám, našim klientům a žákům víme, že to co děláme má skutečný smysl.         Děkujeme hlavně my Vám!

Maruška je prostě super 🙂 Pokud váháte, zda sebe nebo Vaše dítě přihlásit na taneční lekce právě k ní, tak rozhodně není důvod k váhání... Maruška - Oriana je zkušená tanečnice a zároveň pedagog, tzn. že jste určitě na správném místě. Kombinace tanečního a pedagogického umu je tou nejlepší. Maruška je velmi obětavá a pracovitá a vnitřně hodně hodně silná žena. Její mladé svěřenkyně a děti to dokazují svými tanečními úspěchy na nejrůznějších tanečních soutěžích. Ženy zase ocení profesionální přístup a objevení něčeho víc, co jim tanec přináší... Maruška se netají velmi přátelskou povahou a otevřeností... Co Vám budu povídat, nejlépe je přijít, vidět a zažít... S láskou taneční kamarádka a kolegyně
Eva Afra Grambalováwww.tanytany.cz, www.dentance.cz
Oriana (Maruška Vaněčková) je tanečnice s dlouholetou praxí, která dokáže okouzlit diváky pozitivní energií a její láskou pro tanec. Oriana je také zkušenou učitelkou a choreografkou, která v minulosti organizovala několik úspěšných tanečních show a vždy se snažila umění tance přiblížit laickému publiku, za což jí patří velké uznání. S Orianou jsem se osobně setkal již v roce 2014 a jsem moc rád, že jsem s ní mohl spolupracovat a být součástí jejích tanečních projektů, které byly benefičního charakteru a pomohly mnohým nadacím a lidem, kteří potřebují finanční a humanitární pomoc. Pokud byste chtěli zažít zajímavou show či zajít do tanečního kurzu orientálního tance a dalších tanečních stylů, tak mohu její taneční školu vřele doporučit.
David Katolickýtanečník a choreograf
Stále usměvavá, optimisticky naladěná a okouzlující Maruška Vaněčková je profesionál každým kouskem těla. Co dodat, je to zkrátka a dobře anděl chodící po Zemi. Kéž by bylo víc takových lidí!!! PŘEJI Z CELÉHO SRDCE MARUŠCE I JEJÍ KRÁSNÉ MARIANCE HODNĚ ŠTĚSTÍ, ZDRAVÍ A SPLNĚNÍ VŠECH TAJNÝCH PŘÁNÍ 🙂
Magdaléna Malaníkováwww.magdalenamalanikova.websnadno.cz
Maruška Vaněčková je trenérkou moji dcery Simonky už 8 let. Neznám poctivějšího a oddanějšího člověka pro práci, kterou dělá a miluje, než je právě Maruška! Je velkou motivací a velkým vzorem nejen pro moji dceru, ale pro všechny slečny, dívky a ženy v jejím okolí. Její neutuchající a nevyčerpatelná energie je velmi nakažlivá! Maruška Vaněčková je nejlepší lektorka, trenérka a náhradní taneční máma jakou znám!!
Simona Lebánkovámaminka žačky Simony
Orientálnímu tanci se věnuji už 10let a z toho 6let pod vedením Marušky, které si strašně moc vážím. Maruška se dá definovat čtyřmi slovy: neskutečná tanečnice a úžasný člověk, ale to, pokud znáte Marušku, určitě víte. Pokud ji neznáte, doporučuji Vám se s ní seznámit, protože Vás bude neustále dobíjet pozitivní energií a i pokud jste úplné taneční poleno, udělá z Vás klidně sólovou tanečnici, která vyhraje jednu soutěž za druhou. O tom, že je Maruška a zároveň i naše Taneční škola Orianadance, úspěšná, svědčí určitě plná sbírka vystavených pohárů na sále. Když zrovna nesoutěžíme nebo nevystupujeme, tak na sobě dřeme, abychom byly lepší a lepší. Protože vždy je, co zlepšovat. A v tom nám pomáhají i semináře a tréninky s kapacitami, jako jsou Libor Hlaváček, Kathreen Derouet nebo Raushanah. Naše TŠ je pro mě a myslím, že i mnoho ostatních, rodina a Maruška je naše taneční maminka, ani jedno bych za nic neměnila. Lepší TŠ a lektorku bych si nemohla ani přát.
Lili Tichánadšená tanečnice a žákyně
Taneční škola Orianadance má otevřenou náruč, pro každého, kdo chce tancovat. Uvidíte sami, najdete si super kolektiv, nejlepší kamarádky a hlavně poznáte naší nejlepší "paní učitelku". Tak kreativní, trpělivou a dobrosrdečnou lektorku, naši Marušku. Nezáleží na tom, jak často budete chodit do kurzů, záležet bude hlavně na vašem nasazení, ale Maruška vám všechno vysvětlí a nemusíte se bát, že byste nezapadli nebo že by vám něco nešlo, všechno půjde, třeba časem. Já tam například trávím poměrně dost času, jsem tam 3x týdně a někdy, když máme třeba vystoupení, tak i dva, tři dny po sobě. Někdy si připadám, že bych tam mohla i spát. Ale už je to takový druhý domov.
Anna Zemanovičováhrdá tanečnice a žákyně
Tančím 11 let a za celou svojí dosavadní zkušenost jsem nepotkala nikoho tak pozitivního a dokonalého jako je Maruška! Maruška se snaží nám předat všechny dobré i špatné zkušenosti, všechny rady a profesionalitu. Pár z nás už má od "miminek" a myslím, že nejsem jediná, která k ní občas vzhlíží jako k mamce❤️! V Taneční škole Orianadance se neučíme jen tančit, ale i snášet kritiku. Maruška Vaněčková a TŠ Orianadance nejsou jen zájmové kroužky, ale je to něco jako "rodina" ❤️ Maruška Vaněčková Vám, podobně jako mně, ukáže pravé kouzlo tance!
Simona Lebánková ml.zapálená tanečnice a žákyně
Do Taneční školy Orianadance chodím 5let a ještě nikdy jsem nepotkala tak čistého člověka jako je Maruška. Mám ji za svůj obrovský vzor, velmi ji obdivuji. Je hrozně super, jak nám předává pořád pozitivní energii, i když to sama nemá v životě lehké. TŠ Orianadance pro mě není jenom nějaký kroužek, je to pro mě druhá rodina.
Tereza Malotovávděčná tanečnice a žákyně
Je to 3 roky, když jsem přišla k Marušce na konkurz do profi skupiny. Tenkrát se nám rozpadla skupina a já měla tanec ráda a chtěla v něm pokračovat. Maruška mě naučila tanec milovat a teď si nedokážu život bez něj ani představit. Marušku obdivuji jako tanečnici, ale i jako úžasného silného člověka. Spolupráce s ní mě neuvěřitelně těší a věřím, že ještě spoustu let bude.
Tereza Bednaříkoválektorka Orianadance

Pokud nám chcete poslat své zkušenosti s námi,
připomínky, reference nebo dotazy, můžete tak učinit na náš email
info@orianadance.cz

 

Děkujeme za pozornost, kterou nám dáváte!

ÚSPĚCHY ŽÁKŮ ORIANADANCE NA SOUTĚŽÍCH

Let's Dance Prague Oriental Competition 2022 - Orianadance teengroup

1. místo v kategorii DOSPĚLÍ - skupiny

více o soutěži naleznete ZDE. 

Let's Dance Prague Oriental Competition 2018 - Orianadance teengroup

1. místo v kategorii Děti - skupiny

více o soutěži naleznete ZDE. 

Let's Dance Prague Oriental Competition 2017 - Orianadance teengroup

1. místo v kategorii Děti - skupiny

více o soutěži naleznete ZDE. 

Let's Dance Prague Oriental Competition 2016 - Orianadance teengroup

1. místo v kategorii Děti - skupiny

více o soutěži naleznete ZDE. 

Let's Dance Prague Oriental Competition 2015 - Oriana 

1. místo v kategorii Dospělí - Sólo - Fantasy & Fusion

více o soutěži naleznete ZDE. 

Let's Dance Prague Oriental Competition 2015 - Orianadance teengroup

1. místo v kategorii Děti - skupiny

více o soutěži naleznete ZDE.