Lekce nabité energií

Zumba

Poznej tance celého světa, užij si opravdovou party!
Prvky a krátké variace se průběžně opakují, čím více ZUMBU znáš, tím více spaluješ a formuješ!
Jako bonus, super koordinace, pohotovost a fantastická nálada PO CELÝ DEN!

INFORMACE

MÍSTO KONÁNÍ

Dům kultury Zlín, Gahurova sál č.325, 2.patro vpravo

CENA

100 Kč/lekce nebo dle permanentky 850 Kč/10 lekcí - Pemanentka s omezenou platností 2 měsíce od data nákupu

CO S SEBOU

✿ pití ✿ sportovní (pohodlné) oblečení ✿ doporučujeme ručník ✿ pevnou (taneční) obuv

VĚKOVÁ KATEGORIE

Lekce jsou určeny pro všechny od 15 let neomezeně

PLATBA

Preferovaná je platba na účet dle platebních údajů, které Vám zašleme na Váš email po vyplnění objednávky

STORNO POPLATKY

Platby za uhrazené lekce se nevrací. Výjimkou je závažná zdravotní indispozice a je vždy nutné potvrzení od lékaře. Hlídejte si také platnost své permanentky!

Co to vlastně je

ZUMBA

Lekce s označením Zumba jsou určeny pro všechny od 15let. Cvičí ženy i muži! Je to taneční fitness cvičení inspirované latinskoamerickou hudbou, které používá mezinárodní hudbu a taneční pohyby a vytváří tak dynamický, zábavný, veselý a účinný fitness systém.

Přihlásit se můžete uvedeným formulářem "Chci na ZUMBU" vedle tohoto textu, na Váš email Vám zašleme platební údaje, po jejich uhrazení máte své místo na lekci jisté, lektorka Vám předá Vaši permanentku přímo na lekci.
Permanentky jsou na jméno, proto do objednávky uveďte jméno cvičícího. Permanentky jsou nepřenosné a mají omezenou platnost!

Ukázka naší činnosti:

Kdo Vás lekcí provede?

Marie Vaněčková

tanečnice, lektorka, choreografka a zakladatelka Orianadance
vystudovala konverzatoř, a výuce tance se věnuje od r. 2001. Ve svých kurzech Orientálního tance a MTV Zumby se věnujeme dětem od 4let, mládeži a dětem s mentálním a pohybovým postižením. Pravidelně vystupujeme na projektech Živé náměstí a na akcích pořádané pro nadace a sdružení (Šance pro život, Handicap, Skládanka, Charita Zlín, Stacionář Anděl aj.). Hlavní náplní její činnosti je systematická práce s dětmi a mládeží a zároveň soustavná příprava do dalších soutěží celosvětového formátu.Sama je držitelkou těchto titulů: dvojnásobný mistr ČR WADF 2017, dvojnásobná vítězka Czech dance Master 2017, Mistr a Vícemistr World Championship WADF 2016, Vítěz Orient Connection 2016 a Vítěz International Let´s dance Prague 2016.

Jaké jsou reference na naše kurzy?

Ráda napíšu chválu i za dcerku, protože jak tvrdí ona, Maruška je její taneční mamka, a to mluví za vše. Moc se na taneční lekce vždy těší. A já mám jistotu, že dítě odevzdávám do nejlepších rukou.
Lenka Martínkovámaminka Nellinky
Maruška Vaněčková je trenérkou moji dcery Simonky už 9 let. Neznám poctivějšího a oddanějšího člověka pro práci, kterou dělá a miluje, než je právě Maruška! Je velkou motivací a velkým vzorem nejen pro moji dceru, ale pro všechny slečny, dívky a ženy v jejím okolí. Její neutuchající a nevyčerpatelná energie je velmi nakažlivá! Maruška Vaněčková je nejlepší lektorka, trenérka a náhradní taneční máma jakou znám!!
Simona Lebánkovámaminka Simony
Taneční škola Orianadance má otevřenou náruč, pro každého, kdo chce tancovat. Uvidíte sami, najdete si super kolektiv, nejlepší kamarádky a hlavně poznáte naší nejlepší "paní učitelku". Tak kreativní, trpělivou a dobrosrdečnou lektorku, naši Marušku. Nezáleží na tom, jak často budete chodit do kurzů, záležet bude hlavně na vašem nasazení, ale Maruška vám všechno vysvětlí a nemusíte se bát, že byste nezapadli nebo že by vám něco nešlo, všechno půjde, třeba časem. Já tam například trávím poměrně dost času, jsem tam 3x týdně a někdy, když máme třeba vystoupení, tak i dva, tři dny po sobě. Někdy si připadám, že bych tam mohla i spát. Ale už je to takový druhý domov.
Anna Zemanovičovážákyně
Maruška je prostě super 🙂 Pokud váháte, zda sebe nebo Vaše dítě přihlásit na taneční lekce právě k ní, tak rozhodně není důvod k váhání... Maruška - Oriana je zkušená tanečnice a zároveň pedagog, tzn. že jste určitě na správném místě. Kombinace tanečního a pedagogického umu je tou nejlepší. Maruška je velmi obětavá a pracovitá a vnitřně hodně hodně silná žena. Její mladé svěřenkyně a děti to dokazují svými tanečními úspěchy na nejrůznějších tanečních soutěžích. Ženy zase ocení profesionální přístup a objevení něčeho víc, co jim tanec přináší... Maruška se netají velmi přátelskou povahou a otevřeností... Co Vám budu povídat, nejlépe je přijít, vidět a zažít... S láskou taneční kamarádka a kolegyně
Eva Afra Grambalováwww.tanytany.cz, www.dentance.cz