Kurz pro naše nejmenší tanečnice!

Taneční kurz MINI MIX

Zdravé taneční základy a hravé tančení.

Ukázkové hodiny ZDARMA jsou určeny pro nové tanečnice, které k nám ještě nikdy nechodily, 
máte možnost zúčastnit se naší pravidelné lekce a vyzkoušet si tak tancování s námi! 

Ukázková hodina i poté kurz samotný začíná VŽDY 15:30 a končí 16:25hod

Cena: 80Kč/lekce
platí se na pololetí předem!

(Kurzovné za I.pololetí je počítáno do září  do konce ledna
Kurzovné za II.pololetí je počítáno února do června)

Věková kategorie: 4 - 7 let

Vyhrazujeme si právo na drobné změny v rozvrhu. Daný kurz otevřeme pouze v případě přihlášených 10 a více dětí. Pokud máte zájem o kurz, kde je přihlášených dětí méně, kurz můžeme otevřít pouze za předpokladu, že rozpočítáme cenu kurzu na každé přihlášené dítě.
V případě nejasností Vám rádi pomůžeme se zařazením Vašeho dítěte přesně dle jeho tanečních dovedností, proto přijďte na ukázkovou hodinu dle jeho věku a po dohodě rodičů s lektorkou bude dítě zařazeno do vyhovujícího kurzu.

Zarezervujte si svá místa včas!

Místo konání:

Taneční centrum Orianadance , Zlín z. s.,
Gahurova 5265, 2.patro, dveře č. 325
Dům kultury Zlín
760 01 Zlín

 

Co s sebou na lekci?

  • pití,
  • sportovní (pohodlné) oblečení,
  • pevnou (taneční) obuv nebo cvičky,
  • může být sukýnka či penízkový šátek.

Děti povede zkušená lektorka s pedagogickým a zdravotním vzděláním, paní Marie Vaněčková.

Jak se přihlásit?

Přihlásit se můžete uvedeným formulářem "Zarezervovat místo" vedle tohoto textu, na Váš email Vám zašleme  informace o kurzu a přihlášku k vytisknutí. Tato papírová přihláška je k dispozici také na tréninku u Marušky.

Pokud se Vám budou naše ukázkové lekce líbit a budete chtít navštěvovat naše kurzy, je nutné odevzdat papírovou přihlášku na nejbližší lekci lektorce. Bez papírové přihlášky není možné kurz navštěvovat!

Odevzdaná papírová přihláška je ZÁVAZNÁ a vztahuje se na ni případné storno kurzovného. 

Jaké jsou platební podmínky?

Platba je možná pouze na účet dle platebních údajů, které Vám zašleme na Váš email AŽ po odevzdání vyplněné papírové přihlášky, proto je NUTNÉ přihlášku odevzdat co nejdříve!

Cena: 80Kč/lekce, platí se na pololetí předem!

I.pololetí je počítáno od září do konce ledna, II. pololetí je počítáno od února do poloviny června - vždy je na faktuře uveden počet lekcí

Kurzovné je možné platit i ve dvou splátkách, tuto variantu je třeba zaznačit v přihlášce a dle ní Vám nachystáme i platební údaje. Po odevzdání přihlášky je možné variantu platby měnit pouze ve výjimečných případech!

Bez úhrady kurzovného (nebo alespoň 1. splátky při výběru platby na splátky)  nebude Vaše dítě moci kurz dále navštěvovat až do jeho uhrazení. 

Storno poplatky:  
Uhrazené kurzovné se NEVRACÍ! Výjimkou je závažná zdravotní indispozice dítěte a je VŽDY nutné potvrzení od lékaře.

Máte dotazy?

Volejte na tel. 608 248 451  nebo pište na email info@orianadance.cz

Kdo děti kurzem provede?

Marie Vaněčková

tanečnice, lektorka, choreografka a zakladatelka Orianadance
vystudovala konverzatoř, a výuce tance se věnuje od r. 2001. Ve svých kurzech Orientálního tance a MTV Zumby se věnujeme dětem od 4let, mládeži a dětem s mentálním a pohybovým postižením. Pravidelně vystupujeme na projektech Živé náměstí a na akcích pořádané pro nadace a sdružení (Šance pro život, Handicap, Skládanka, Charita Zlín, Stacionář Anděl aj.). Hlavní náplní její činnosti je systematická práce s dětmi a mládeží a zároveň soustavná příprava do dalších soutěží celosvětového formátu.Sama je držitelkou těchto titulů: dvojnásobný mistr ČR WADF 2017, dvojnásobná vítězka Czech dance Master 2017, Mistr a Vícemistr World Championship WADF 2016, Vítěz Orient Connection 2016 a Vítěz International Let´s dance Prague 2016.

Jaké jsou reference na naše kurzy?

Ráda napíšu chválu i za dcerku, protože jak tvrdí ona, Maruška je její taneční mamka, a to mluví za vše. Moc se na taneční lekce vždy těší. A já mám jistotu, že dítě odevzdávám do nejlepších rukou.
Lenka Martínkovámaminka Nellinky
Maruška Vaněčková je trenérkou moji dcery Simonky už 9 let. Neznám poctivějšího a oddanějšího člověka pro práci, kterou dělá a miluje, než je právě Maruška! Je velkou motivací a velkým vzorem nejen pro moji dceru, ale pro všechny slečny, dívky a ženy v jejím okolí. Její neutuchající a nevyčerpatelná energie je velmi nakažlivá! Maruška Vaněčková je nejlepší lektorka, trenérka a náhradní taneční máma jakou znám!!
Simona Lebánkovámaminka Simony
Taneční škola Orianadance má otevřenou náruč, pro každého, kdo chce tancovat. Uvidíte sami, najdete si super kolektiv, nejlepší kamarádky a hlavně poznáte naší nejlepší "paní učitelku". Tak kreativní, trpělivou a dobrosrdečnou lektorku, naši Marušku. Nezáleží na tom, jak často budete chodit do kurzů, záležet bude hlavně na vašem nasazení, ale Maruška vám všechno vysvětlí a nemusíte se bát, že byste nezapadli nebo že by vám něco nešlo, všechno půjde, třeba časem. Já tam například trávím poměrně dost času, jsem tam 3x týdně a někdy, když máme třeba vystoupení, tak i dva, tři dny po sobě. Někdy si připadám, že bych tam mohla i spát. Ale už je to takový druhý domov.
Anna Zemanovičovážákyně
Maruška je prostě super 🙂 Pokud váháte, zda sebe nebo Vaše dítě přihlásit na taneční lekce právě k ní, tak rozhodně není důvod k váhání... Maruška - Oriana je zkušená tanečnice a zároveň pedagog, tzn. že jste určitě na správném místě. Kombinace tanečního a pedagogického umu je tou nejlepší. Maruška je velmi obětavá a pracovitá a vnitřně hodně hodně silná žena. Její mladé svěřenkyně a děti to dokazují svými tanečními úspěchy na nejrůznějších tanečních soutěžích. Ženy zase ocení profesionální přístup a objevení něčeho víc, co jim tanec přináší... Maruška se netají velmi přátelskou povahou a otevřeností... Co Vám budu povídat, nejlépe je přijít, vidět a zažít... S láskou taneční kamarádka a kolegyně
Eva Afra Grambalováwww.tanytany.cz, www.dentance.cz