Kurzy pro naše věrné tanečnice

Handicap

Tancujeme spolu pro radost každý čtvrtek od 14.30hod.

Ukázkové hodiny ZDARMA jsou určeny pro nové tanečnice, které k nám ještě nikdy nechodily, 
máte možnost zúčastnit se naší pravidelné lekce a vyzkoušet si tak tancování s námi! 

Cena:
ZDARMA

Zarezervujte si svá místa včas!

Místo konání:

Taneční centrum Orianadance , Zlín z. s.,
Lorencova 3791/9
budova BusinessLine v centru Zlína za hotelem Ondráš
760 01 Zlín

 

Co s sebou na lekci?

  • pití,
  • sportovní (pohodlné) oblečení,
  • pevnou (taneční) obuv,
  • může být také sukýnka a penízkový šátek.

Jak se přihlásit?

Přihlásit se můžete uvedeným formulářem "Přihlásit se" vedle tohoto textu, na Váš email Vám zašleme přihlášku. Tu je třeba odevzdat na nejbližší hodině lektorce.

Máte dotazy?

Volejte na tel. 608 248 451 nebo pište na email info@orianadance.cz

Kdo Vás lekcí provede?

Marie Vaněčková

tanečnice, lektorka, choreografka a zakladatelka Orianadance
vystudovala konverzatoř, a výuce tance se věnuje od r. 2001. Ve svých kurzech Orientálního tance a MTV Zumby se věnujeme dětem od 4let, mládeži a dětem s mentálním a pohybovým postižením. Pravidelně vystupujeme na projektech Živé náměstí a na akcích pořádané pro nadace a sdružení (Šance pro život, Handicap, Skládanka, Charita Zlín, Stacionář Anděl aj.). Hlavní náplní její činnosti je systematická práce s dětmi a mládeží a zároveň soustavná příprava do dalších soutěží celosvětového formátu.Sama je držitelkou těchto titulů: dvojnásobný mistr ČR WADF 2017, dvojnásobná vítězka Czech dance Master 2017, Mistr a Vícemistr World Championship WADF 2016, Vítěz Orient Connection 2016 a Vítěz International Let´s dance Prague 2016.

Ukázka našeho vystoupení:

Jaké jsou reference na naše kurzy?

Ráda napíšu chválu i za dcerku, protože jak tvrdí ona, Maruška je její taneční mamka, a to mluví za vše. Moc se na taneční lekce vždy těší. A já mám jistotu, že dítě odevzdávám do nejlepších rukou.
Lenka Martínkovámaminka Nellinky
Maruška Vaněčková je trenérkou moji dcery Simonky už 9 let. Neznám poctivějšího a oddanějšího člověka pro práci, kterou dělá a miluje, než je právě Maruška! Je velkou motivací a velkým vzorem nejen pro moji dceru, ale pro všechny slečny, dívky a ženy v jejím okolí. Její neutuchající a nevyčerpatelná energie je velmi nakažlivá! Maruška Vaněčková je nejlepší lektorka, trenérka a náhradní taneční máma jakou znám!!
Simona Lebánkovámaminka Simony
Taneční škola Orianadance má otevřenou náruč, pro každého, kdo chce tancovat. Uvidíte sami, najdete si super kolektiv, nejlepší kamarádky a hlavně poznáte naší nejlepší "paní učitelku". Tak kreativní, trpělivou a dobrosrdečnou lektorku, naši Marušku. Nezáleží na tom, jak často budete chodit do kurzů, záležet bude hlavně na vašem nasazení, ale Maruška vám všechno vysvětlí a nemusíte se bát, že byste nezapadli nebo že by vám něco nešlo, všechno půjde, třeba časem. Já tam například trávím poměrně dost času, jsem tam 3x týdně a někdy, když máme třeba vystoupení, tak i dva, tři dny po sobě. Někdy si připadám, že bych tam mohla i spát. Ale už je to takový druhý domov.
Anna Zemanovičovážákyně
Maruška je prostě super 🙂 Pokud váháte, zda sebe nebo Vaše dítě přihlásit na taneční lekce právě k ní, tak rozhodně není důvod k váhání... Maruška - Oriana je zkušená tanečnice a zároveň pedagog, tzn. že jste určitě na správném místě. Kombinace tanečního a pedagogického umu je tou nejlepší. Maruška je velmi obětavá a pracovitá a vnitřně hodně hodně silná žena. Její mladé svěřenkyně a děti to dokazují svými tanečními úspěchy na nejrůznějších tanečních soutěžích. Ženy zase ocení profesionální přístup a objevení něčeho víc, co jim tanec přináší... Maruška se netají velmi přátelskou povahou a otevřeností... Co Vám budu povídat, nejlépe je přijít, vidět a zažít... S láskou taneční kamarádka a kolegyně
Eva Afra Grambalováwww.tanytany.cz, www.dentance.cz