WORKSHOPY

semináře
a příměstské tábory

Tanec prostě milujeme!
Nestačí nám věnovat se
pravidelným kurzům, 
ale chceme sebe 
i vás neustále rozvíjet.
Nezastaví nás ani prázdniny
p
roto připravujeme spousty
tanečních workshopů, 
seminářů a příměstských táborů!
Jedná se jednorázové i pravidelné akce.

Co přesně plánujeme najdete níže!

Taneční dovolená v Itálii!

s Maruškou Vaněčkovou

Prožijte 12 nádherných dnů se Zumbou a tancem pod exotickými palmami a tisíci kvetoucími oleandry, v teplém písku a přátelském prostředí. Zarezervujte si svá místa včas!
Velmi atraktivní, léty prověřená destinace, lázeňské město SAN Benedetto del Tronto v Itálii s nejvyšší a nejstarší palmou v Evropě.  Nevšední zážitky, zábava, tanec, Zumba, kruhový trénink i program pro děti čekají právě na Vás. Dopřejte si výlety do Říma, do obřího Aquaparku, na nejvyšší horu Apenin či do pravé italské čokoládovny, sýrárny nebo vinařství... 

Holky bez hranic!

příměstský tábor

Přemýšlíš co budeš dělat o prázdninách? Nechceš zažít nudu a chceš se bavit celý den? Taneční tábor pro správné holky, co chtějí přežít v džungli života, otevírá své brány již toto léto v Orianadance!

Termín: 16.7. - 20.7. 2018. Program začíná vždy od 8 hodin a končí v 16 hodin. Termín ZRUŠEN!

Hvězdné muzikály

příměstský tábor

Miluješ muzikál a divadlo, tanec nebo i zpěv? Chceš být sólistka nebo součást taneční skupiny? Je tohle tvůj život anebo o tomhle sníš? Tak neváhej a staň se hvězdou velké muzikálové show! Zažij ty nejoblíbenější muzikálové scény právě na tomhle táboře

Termín: 13.8. - 17.8. 2018. Program začíná vždy od 8 hodin a končí v 16 hodin. Zarezervujte si svá místa včas!

Taneční workshop baletní techniky

s Liborem Hlaváčkem

Po půlroční zdravotní pauze vítáme zpět mistra pana Libora Hlaváčka! Všechny tanečnice, tanečníci, baletky i gymnasté, máte se na co těšit! Nám v Orianadance pomohl k nejvyšším titulům. Chceme se s dalšími budoucími reprezentanty s různých tanečních odvětví podělit o jeho fantastické pedagogické a trenérské dovednosti.

Termín workshopu zatím není stanoven. Kapacita míst však bude omezena, tak s přihlášením neváhejte!