Taneční benefiční pohádka
- POHÁDKA O MOŘSKÝCH VÍLÁCH –

Úplná premiéra této pohádky se s velkým ohlasem nejen dětských diváků uskutečnila již v létě r. 2016 v rámci Dětského filmového festivalu.

Slavnostní zlínská DERNIÉRA se uskuteční

v neděli, 10. 12. 2017 v 16hod,
ve Zlínské aule UTB .

Na akci vystoupí Bellydance group Aphrodite, tanečnice z Tanečního centra Orianadance, Zlín z. s. a týmy, které během dvou let s choreografiemi z této taneční pohádky vybojovaly tituly Mistr a Vícemistr World Championship,  dále první  místa na Mistrovství České republiky a na Mezinárodních festivalech v České republice i na Slovensku a v Polsku a to nejen ve formacích, ale také v sólových tancích.

Vystoupí též tanečnice s různými pohybovými postiženími, kterým se dobrovolně věnujeme v naší taneční škole Orianadance v kroužku PROHANDICAP a ostatní tanečnice ve věku od 4 do 67 let.

  

Do začátku pohádky zbývá ještě:

Chcete koupit lístek na poslední chvíli?

Zavolejte nám na tel. 603 363 536, pí Radana Němečková Vám ráda lístky odloží i při platbě v hotovosti na místě.

Partneři akce:

Kdo za celou show stojí a komu pomáhá?

Mariánka Vaněčková
Mariánka Vaněčková
12let

od 3 let trpí Spinální svalovou atrofií a je upoutána na vozíček, zatím je tato nemoc neléčitelná a bohužel smrtelná. Způsobuje ochabující svalstvo v celém těle, tedy i svalstvo plic a orgánů, nezbytných pro život. Maminka se snaží tedy Mariánce alespoň život prodloužit a zpříjemnit doplňky stravy, rehabilitačním cvičením, plaváním ve slané vodě, kompenzačními pomůckami a kroužky. K zajištění mobility také využívají auto. V lednu 2018 bude Mariánce operována páteř a to znamená pořídit nový elektrický vozík, nové auto s plošinou, zvedací zařízení do bytu a jiné nákladné pomůcky, které si jako samoživitelka nemůže dovolit financovat sama.

Marie Vaněčková
Marie Vaněčková
organizátorka akce, zakladatelka Taneční školy Orianadance, tanečnice, choreografka, maminka Mariánky

autorka tanečního projektu, který navazuje na projekty z předešlých let (Aphrodite a Nefertity show, dále Bellydance night 1, 2, 3 a Tancem ke hvězdám), které organizuje již od roku 2006 na podporu těch, kteří neměli to štěstí a potřebují finanční pomoc. Výtěžky z akcí byly věnovány mj. i pro Šanci pro život, Handicap, Anetce Kolínkové atd. Dobrovolně vystupujeme na charitativních akcích pro seniory, pro Avon, Naději, Stacionář Anděl, Skládanku a jiné. Reprezentujeme také naše město Zlín a kraj na těch nejvyšších soutěžích a to velmi úspěšně. Za poslední rok již přes 40 pohárů a nepočítaně medailí, většinou zlatých a i Maruška sama v loňském roce vyhrála na Mezinárodní soutěži i mistrovství Evropy a světovém šampionátu. Co nás nejvíce těší je, četnost vystoupení v rámci Živého nejen náměstí a Živého Zlína.

Chci pohádku podpořit a KOUPIT VSTUPENKY