Lekce nabité energií

Flamenco

“Flamenco roztančí každou ženu, doslova Vás nadchne svou energií, smyslností, ženskostí a už Vás nikdy nepustí!”

Zarezervovat místo

Po 19.hod choďte prosím bočním vchodem (prosklené dveře do budovy) přes parkoviště! 

Cena:
150Kč/lekce
platí se na pololetí předem!

Platba na II. pololetí:
21lekcí - 3150Kč
(Kurzovné za I.pololetí je počítáno do 31. 1. 2018
Kurzovné za II.pololetí je počítáno od 8.2.2018 do 30.6.2018)

Věková kategorie: od 17let neomezeně

Vyhrazujeme si právo na drobné změny v rozvrhu. Daný kurz otevřeme pouze v případě přihlášených 10 a více zájemců. Pokud máte zájem o kurz, kde je přihlášených zájemců méně, kurz můžeme otevřít pouze za předpokladu, že rozpočítáme cenu kurzu na každého přihlášeného.

Zarezervujte si svá místa včas!

Zarezervovat místo

Místo konání:

Taneční centrum Orianadance , Zlín z. s.,
Lorencova 3791/9
budova BusinessLine v centru Zlína za hotelem Ondráš
760 01 Zlín

Po 19hod choďte prosím bočním vchodem (prosklené dveře do budovy) přes parkoviště! 

Co s sebou na lekci?

  • pití,
  • oblečení, které je Vám příjemné a rádi jej nosíte (delší sukně, triko/top)
  • obuv - širší podpatek, uzavřená špička, pásek přes nárt.

Jak se přihlásit?

Přihlásit se můžete uvedeným formulářem "Zarezervovat místo" vedle tohoto textu, na Váš email Vám zašleme  informace o kurzu a přihlášku k vytisknutí. Tato papírová přihláška je k dispozici také před Tanečním centrem.

Odevzdaná papírová přihláška je ZÁVAZNÁ a vztahuje se na ni případné storno kurzovného. 

Jaké jsou platební podmínky?

Platba je možná pouze na účet dle platebních údajů, které Vám zašleme na Váš email AŽ po odevzdání vyplněné papírové přihlášky, proto je NUTNÉ přihlášku odevzdat co nejdříve!

Cena: 
150Kč/lekce
platí se na pololetí předem!

Platba na II. pololetí:
21lekcí - 3150Kč
(Kurzovné je počítáno od 8.2.2018 do 30.6.2018)

Kurzovné je možné platit i ve dvou splátkách, tuto variantu je třeba zaznačit v přihlášce a dle ní Vám nachystáme i platební údaje. Po odevzdání přihlášky je možné variantu platby měnit pouze ve výjimečných případech!

Storno poplatky:  
Uhrazené kurzovné se NEVRACÍ! Výjimkou je závažná zdravotní indispozice a je VŽDY nutné potvrzení od lékaře.

Máte dotazy?

Volejte na tel. 608 248 451 nebo pište na email info@orianadance.cz

Zarezervovat místo

Co to vlastně Flamenco je?

Flamenco je umění, které vzniklo na jihu Španělska a bylo ovlivněno kulturou etnických skupin – Arabů, Cikánů, Židů. Zahrnuje tři základní složky: zpěv (cante), tanec (baile) a sólová kytara (guitarra flamenca). Na našich hodinách se budeme věnovat tanci.

FLAMENCO TANEC

Je to temperamentní španělský lidový tanec, který je charakteristický rytmickými podupy nohou a plynulými pohyby paží. Existuje mnoho různých palos (stylů), ve kterých najdete vášeň, dramatičnost, smutek, štěstí a jsem si jistá, že jeden z nich Vám sedne přímo na míru.

 

Ukázka naší činnosti:

Zarezervovat místo

Kdo Vás kurzem provede?

Iveta Kavečková
Iveta Kavečková
tanečnice, lektorka a choreografka

Stačilo jednou shlédnout amatérské vystoupení flamenca v ulicích na jihu Španělska a věděla jsem, že to musím zkusit. Dodnes si pamatuji tu tanečnici – uhrančivý pohled, její výraz při tanci, šaty a na nich třásně, které dokreslovaly její pohyb při poměrně rychlé otočce. Pak už jen stačilo se přihlásit na lekce flamenca a vytrvat. Po dvou letech jsem se vypravila do kolébky flamenca – města Granady a absolvovala jsem kurz ve škole Carmen de Las Cuevas. Stala jsem se členkou brněnské flamencové skupiny Las Chicas Checas, se kterou jsem pravidelně vystupovala na různých festivalech a akcích. V roce 2016 jsem založila flamencovou skupinu s názvem Iveta „La rubia“ and Flamigos (dva kytaristé, jedna tanečnice). Vystoupili jsme v hudebních klubech v Brně jako například Stará Pekárna, španělský tapas bar TraPas a v baru L’aperol. Podívali jsme se už i do Zlína (bar Nový svět a vinárna Lavanda). Co víc říct: „Bez flamenca už to nejsem já“.

Jaké jsou reference na naše kurzy?

Ráda napíšu chválu i za dcerku, protože jak tvrdí ona, Maruška je její taneční mamka, a to mluví za vše. Moc se na taneční lekce vždy těší. A já mám jistotu, že dítě odevzdávám do nejlepších rukou.

Lenka Martínkovámaminka Nellinky

Maruška Vaněčková je trenérkou moji dcery Simonky už 9 let. Neznám poctivějšího a oddanějšího člověka pro práci, kterou dělá a miluje, než je právě Maruška! Je velkou motivací a velkým vzorem nejen pro moji dceru, ale pro všechny slečny, dívky a ženy v jejím okolí. Její neutuchající a nevyčerpatelná energie je velmi nakažlivá! Maruška Vaněčková je nejlepší lektorka, trenérka a náhradní taneční máma jakou znám!!

Simona Lebánkovámaminka Simony

Taneční škola Orianadance má otevřenou náruč, pro každého, kdo chce tancovat. Uvidíte sami, najdete si super kolektiv, nejlepší kamarádky a hlavně poznáte naší nejlepší "paní učitelku". Tak kreativní, trpělivou a dobrosrdečnou lektorku, naši Marušku. Nezáleží na tom, jak často budete chodit do kurzů, záležet bude hlavně na vašem nasazení, ale Maruška vám všechno vysvětlí a nemusíte se bát, že byste nezapadli nebo že by vám něco nešlo, všechno půjde, třeba časem. Já tam například trávím poměrně dost času, jsem tam 3x týdně a někdy, když máme třeba vystoupení, tak i dva, tři dny po sobě. Někdy si připadám, že bych tam mohla i spát. Ale už je to takový druhý domov.

Anna Zemanovičovážákyně

Maruška je prostě super 🙂 Pokud váháte, zda sebe nebo Vaše dítě přihlásit na taneční lekce právě k ní, tak rozhodně není důvod k váhání... Maruška - Oriana je zkušená tanečnice a zároveň pedagog, tzn. že jste určitě na správném místě. Kombinace tanečního a pedagogického umu je tou nejlepší. Maruška je velmi obětavá a pracovitá a vnitřně hodně hodně silná žena. Její mladé svěřenkyně a děti to dokazují svými tanečními úspěchy na nejrůznějších tanečních soutěžích. Ženy zase ocení profesionální přístup a objevení něčeho víc, co jim tanec přináší... Maruška se netají velmi přátelskou povahou a otevřeností... Co Vám budu povídat, nejlépe je přijít, vidět a zažít... S láskou taneční kamarádka a kolegyně

Eva Afra Grambalováwww.tanytany.cz, www.dentance.cz
Zarezervovat místo